X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Poszukiwania zaginionej 60-latki z Warszawy. Policja prosi o pomoc

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 09:55
Warszawscy policjanci poszukują 60-letniej Katarzyny Witczak. Kobieta we wtorek, 8 września, w godzinach przedpołudniowych wyszła z domu i wciąż nie wróciła. Nie nawiązała także kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze proszą o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje.
Stołeczni funkcjonariusze policji poszukują 60-letniej Katarzyny Witczak
Stołeczni funkcjonariusze policji poszukują 60-letniej Katarzyny WitczakFoto: KRP V - Bielany,Żoliborz

Poszukiwania kobiety prowadzą funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

Szczupła budowa ciała, krótkie włosy

60-letnia Katarzyna Witczak ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy, nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną długą kurtkę, jasną bluzę sportową z kapturem, ciemną koszulkę, ciemne spodnie, miała przy sobie plecak.

Kobieta wyszła we wtorek, 7 września, w godzinach przedpołudniowych ze swojego domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. 

Stołeczni funkcjonariusze policji poszukują 60-letniej Katarzyny Witczak Stołeczni funkcjonariusze policji poszukują 60-letniej Katarzyny Witczak

Policja prosi o pomoc

Policjanci proszą, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety lub widział ją, natychmiast skontaktował się z policjantami z warszawskiej komendy przy ul. Żeromskiego 7, pod numerem telefonu: (47) 723-71-55, (47) 723-51-56 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112. Ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl lub oficer.prasowy.krp5@policja.gov.pl.

KRP V Bielany-Żoliborz/AS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak