X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Koronawirus w KSP. Komendant i jego zastępca z potwierdzeniem zakażenia

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 20:58
Komendant Stołeczny Policji, nadinsp. Paweł Dobrodziej, jest zakażony koronawirusem i przebywa w szpitalu - poinformował rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak. Pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2 ma również zastępca komendanta stołecznego ds. logistyki Włodzimierz Pietroń.
Siedziba Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2 w Warszawie
Siedziba Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2 w WarszawieFoto: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Informację o tym, że nadinsp. Paweł Dobrodziej otrzymał pozytywny wynik testu na SARS-C-V-2 potwierdził rzecznik Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak. Jak dodał, generał Dobrodziej ma również zapalenie płuc. Ma dobre samopoczucie, ale jego stan zdrowia wymaga hospitalizacji.

punkt pobran 1200.jpg
Testy na obecność koronawirusa. W Polsce przebadano blisko 4 mln próbek

Cztery osoby w kwarantannie

Marczak poinformował ponadto, że pozytywny wynik testu ma również zastępca komendanta stołecznego ds. logistyki Włodzimierz Pietroń, ale - jak podkreślił - źródła zakażeń są różne. - W dobie koronawirusa kadra kierownicza Komendy Stołecznej Policji nie ma ze sobą kontaktu fizycznego, co wyklucza zarażenie od siebie - powiedział Marczak.

Czytaj także: 

O zakażeniu szefa KSP jako pierwsze poinformowało w sobotę RMF FM. Jak poinformowano, na kwarantannę wysłano cztery osoby z najbliższego otoczenia Pawła Dobrodzieja.


mbl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nie panikujmy, ale bezwzględnie stosujmy się do zaleceń". Ekspert o liczbie zachorowań na COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 13:56
- Efekt wprowadzenia obostrzeń będzie widoczny dopiero za kilka dni i to jest główny problem na tę chwilę - powiedział prof. Paweł Ptaszyński z Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To skrajny egoizm". Minister zdrowia krytykuje obchodzenie zasad sanitarnych

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2020 20:10
"Nie szkodzicie tylko sobie ale narażacie na niebezpieczeństwo innych - szczególnie osoby z grup ryzyka" - napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski w apelu do osób obchodzących zasady bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. "To skrajny egoizm" - dodał. 
rozwiń zwiń