X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wiktora Zborowskiego przed szczepieniem powitał rektor WUM. Mamy zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 18:45
Portal tvp.info dotarł do niepublikowanych dotąd fotografii ukazujących, jak aktor Wiktor Zborowski wita się z prof. Zbigniewem Gaciongiem przed przyjęciem szczepionki przeciw COVID-19. Rektor WUM nie tylko - jak sam pisał - zauważył osoby ze świata kultury, ale również osobiście witał Zborowskiego.
Wiktor Zborowski
Wiktor ZborowskiFoto: PAP/Tomasz Gzell

Na zdjęciach widzimy, jak prof. Gaciong wita się z aktorem Wiktorem Zborowskim w gmachu WUM. Zborowski jest jednym z ludzi kultury, którzy bez kolejki przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19.

COVID szczepienia pap 1200.jpg
Wewnętrzna komisja WUM zakończyła prace. Wykazano wiele nieprawidłowości ws. szczepień

Na zdjęciu, do którego udało się dotrzeć, widać jak rektor WUM Zbigniew Gaciong osobiście wita Wiktora Zborowskiego na uczelni, gdzie organizowano szczepienia.

Fot: tvp.info Fot: tvp.info

W odpowiedzi na pytanie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego rektor WUM prof. Zbigniew Gaciong napisał, że był obecny w miejscu, gdzie wykonywane są szczepienia i wśród oczekujących "rozpoznał tylko kilka znanych postaci ze świata kultury".

tvp.info, Polsat news

Czytaj także

Ujawnił z kolegami aferę na WUM. Mówi wprost, co myśli o zaszczepionych poza kolejnością celebrytach

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 17:56
- Jest to słynne zdanie pani Krystyny Jandy, teraz nie użyję tych słów, ale możemy powiedzieć, że teraz my jesteśmy skrzywdzeni i straciliśmy pewne ideały, w które chcieliśmy wierzyć - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl współzałożyciel grupy "ZUM na WUM", która jako pierwsza udostępniła w mediach społecznościowych informację o szczepieniu celebrytów. Student, który prosił o zachowanie anonimowości, opowiedział nam o kulisach afery. 
rozwiń zwiń