X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PiS z największym poparciem, Polska 2050 goni KO. Sprawdź nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2021 09:56
Jak wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej" Prawo i Sprawiedliwość cieszy się największym poparciem respondentów. Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w niedzielę, partia uzyskałaby ponad 32 proc. głosów. Na drugim miejscu jest Koalicja Obywatelska. Ugrupowanie Borysa Budki ma jednak coraz mniejszą przewagę nad Polską 2050 Szymona Hołowni.
Sejm RP
Sejm RPFoto: Sejm RP/Twitter

32,3 proc. odpowiadających na pytanie o preferencje wyborcze wskazało na Prawo i Sprawiedliwość. Koalicja Obywatelska i Polska 2050 oscylują wokół 18-procentowego poparcia (odpowiednio: 18,1 i 17,9 proc.). 

CZYTAJ RÓWNIEŻ
1200_Sejm_TT.png
PiS liderem, w Sejmie sześć ugrupowań. Najnowszy sondaż

Poza "podium" znalazły się trzy ugrupowania. Lewica (SLD, Wiosna, Partia Razem) może liczyć na 7,4 proc. głosów. Konfederacja (KORWiN i Ruch Narodowy) - 6,2 proc. "Nad kreską" jest jeszcze PSL-Koalicja Polska. Na to ugrupowanie swój głos zadeklarowało oddać 6 proc. pytanych.

Czytaj także:

Jak wskazuje "Rzeczpospolita", Prawo i Sprawiedliwość nie utworzyłoby jednak z takim wynikiem samodzielnego rządu. "Ale opozycja miałaby duży kłopot z utworzeniem większości po wyborach. Należałoby bowiem stworzyć koalicję wszystkich czterech sił opozycyjnych" - czytamy.

ms, "Rzeczpospolita"


Czytaj także

Rośnie poparcie dla PiS. Nowy sondaż IBRiS

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2021 10:12
Głosowanie na PiS deklaruje 32,9 proc. ankietowanych, to o 1,8 pkt proc. więcej niż w styczniu; poparcie dla Koalicji Obywatelskiej zmniejszyło się o 1 pkt proc., do 18,2 proc., a ruch Szymona Hołowni Polska 2050 odnotował wzrost poparcia o 0,4 pkt proc., do 17,3 proc. - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu.
rozwiń zwiń