X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Nie żyje Włodzimierz Oleksiak - wieloletni pracownik Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 13:20
Zmarł Włodzimierz Oleksiak, nasz redakcyjny kolega. Od 1994 r. był związany z Informacyjną Agencją Radiową Polskiego Radia, przez ostatnie lata pracował w Dziale Dokumentacji IAR. Miał 62 lata.
Włodzimierz Oleksiak
Włodzimierz OleksiakFoto: PRSA

Włodzimierz Oleksiak był m.in. wydawcą dzienników antenowych i serwisów naukowych Radia BIS oraz dzienników radiowej Dwójki. Z wykształcenia iberysta, przygotowywał relacje dla Polskiego Radia z Hiszpanii, Portugalii i krajów Ameryki Łacińskiej przy okazji wizyt w tych państwach prezydenta i premiera. Obsługiwał też między innymi wystawy EXPO w Saragossie i Lizbonie. Ponadto był autorem tłumaczeń z hiszpańskiego.

Wcześniej współpracował z Redakcją Hiszpańską Polskiego Radia, był też stałym współpracownikiem redakcji programów w języku hiszpańskim Radia Głos Ameryki z Waszyngtonu i holenderskiego Radia Amsterdam.

Od lat z determinacją walczył z nieuleczalną chorobą, stale gotów podejmować nowe działania. Zostanie zapamiętany jako uśmiechnięty, życzliwy kolega, nieodmawiający pomocy innym.

pg