X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jarosław Gowin ponownie prezesem Porozumienia

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2021 14:41
Jarosław Gowin został wybrany po raz kolejny prezesem Porozumienia. Podczas konferencji prasowej podkreślał, że wybór na lidera traktuje jako ogromne zobowiązanie do jeszcze cięższej pracy.
Jarosław Gowin
Jarosław Gowin Foto: PAP/Wojciech Olkuśnik

W niedzielę odbył się kongres wyborczy Porozumienia w trakcie którego Jarosław Gowin został wybrany prezesem partii na kolejną kadencję. Głosowało na niego 289 delegatów, trzech było przeciw, a czterech wstrzymało się od głosu - podała rzeczniczka partii Magdalena Sroka.

Czytaj także:
1200 gowin free.jpg
Kongres Porozumienia. Jarosław Gowin: Polska potrzebuje wspólnoty, a nie folwarku politycznego

Podczas konferencji prasowej Gowin podkreślał, że wybór na prezesa traktuje jako ogromne zobowiązanie do jeszcze cięższej pracy, m.in. jako minister i - jak zapowiedział - będzie służył tą pracą wszystkim Polakom.

W przemówieniu lider formacji opowiedział się między innymi za niskimi i przejrzystymi podatkami dla małych i średnich przedsiębiorców. Potwierdził również, że jego partia chce kontynuacji projektu Zjednoczonej Prawicy. Podziękował również działaczom za obecność oraz za współpracę w ciągu ostatnich czterech lat.

Czytaj także: Lichocka: Gowin będzie realizował Polski Ład, ale niektóre punkty będzie blokował


jbt

Czytaj także

"Porozumienie pozostanie w rządzie". Gowin studzi atmosferę wokół Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 10:59
- Sformułuję nieskromne przewidywanie, że Porozumienie pozostanie w rządzie w tej kadencji i będzie częścią obozu rządowego w przyszłej - powiedział w sobotę wicepremier, szef Porozumienia Jarosław Gowin. Jednocześnie stwierdził, że jego partia czuje się wypychana ze Zjednoczonej Prawicy.
rozwiń zwiń