X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Jest nastawiony na wieś i mniejsze miasta". Prezes PiS o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 17:31
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że Polski Ład jest nastawiony na wieś i mniejsze miasta, takie jak Ostrołęka. Jarosław Kaczyński przypomniał o tym w kontekście powrotu do klubu PiS posła Arkadiusza Czartoryskiego, który reprezentuje właśnie to miasto.
Jarosław Kaczyń
Jarosław KaczyńFoto: PAP/Paweł Supernak

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że Polski Ład jest nastawiony na wieś i mniejsze miasta, takie jak Ostrołęka. Jarosław Kaczyński przypomniał o tym w kontekście powrotu do klubu PiS posła Arkadiusza Czartoryskiego, który reprezentuje właśnie to miasto.

Czytaj także:
pap kaczyński pis oświadczenie 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: poseł Arkadiusz Czartoryski wraca do klubu PiS, mamy większość w Sejmie

- Były tutaj podstawy do różnego rodzaju niepokojów. Ta zmiana, jeżeli chodzi o budowę elektrowni z węglowej na gazową. W związku z tym zatrudnienie będzie mniejsze - nie tak radykalnie mniejsze jak niekiedy sądzono - ale jednak mniejsze. Było pytanie o przyszłość tego miasta i chciałem państwu powiedzieć, że ta przyszłość będzie dobra - powiedział Jarosław Kaczyński.

Posłuchaj
00:30 11179991_1 (1).mp3 Jarosław Kaczyński: Polski Ład jest nastawiony na wieś i mniejsze miasta. (IAR)

- Mogę oświadczyć - jako szef partii rządzącej - że Polski Ład jest nastawiony głównie na wieś, małe i średnie miasta - zaznaczył prezes PiS. - Nie zapominając oczywiście także o tych wielkich - dodał.

Czytaj także:

Wyrównywanie szans

Czytaj także:
1200, Adam Bielan, PAP (1).jpg
Adam Bielan: cieszymy się, że nasze postulaty zostały uwzględnione w Polskim Ładzie

Jarosław Kaczyński zwracał uwagę, że Mazowsze ma 63 proc. przeciętnego europejskiego PKB. W związku z tym - jak mówił - "my będziemy dążyć - i to bardzo zdecydowanie - do realizacji tego, co zawsze zapowiadaliśmy", czyli - mówił - procesu wyrównywania szans. 

- Ostrołęka będzie z całą pewnością jednym z ośrodków tego procesu, jeżeli chodzi o Mazowsze. W każdym bądź razie, jeżeli chodzi o tą zachodnią i północno-wschodnią część Mazowsza - powiedział prezes PiS.


jbt

Czytaj także

"Jestem zaskoczony dalekowzroczną perspektywą tego programu". Stankowski o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021 14:05
- Ten program wykracza on daleko poza te dziesięć lat, które opisuje. Myślę, że to przesądza wizję Polski na znacznie dłuższy okres i to niezależnie od tego, kto będzie wygrywał kolejne wybory - mówił w Polskim Radiu 24 Adrian Stankowski z "Gazety Polskiej Codziennie". Gośćmi audycji byli również Sławomir Jastrzębowski (salon24.pl) i Wojciech Reszczyński ("Sieci"). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS podpisało z Kukiz'15 umowę programową. Müller: dotyczy konkretnych obszarów

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2021 09:43
- Paweł Kukiz i jego współpracownicy podpisali z PiS umowę programową, dotyczącą konkretnych obszarów. My do współpracy programowej zapraszamy wszystkich, którzy chcą wokół określonych programów, ustaw z nami współpracować - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller na antenie Polskiego Radia 24.
rozwiń zwiń