more_horiz
Wiadomości

Potrójne zabójstwo w Borowcach. Poszukiwania Jacka Jaworka trwają, wyznaczono nagrodę

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 14:50
20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka (lub odnaleźć jego zwłoki) wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach.
Poszukiwany o potrójne zabójstwo Jacek Jaworek
Poszukiwany o potrójne zabójstwo Jacek JaworekFoto: policja

52-latek jest poszukiwany w związku z podejrzeniem o zabójstwo trzech osób - swojego brata, jego żony i ich syna. Ofiary zostały zastrzelone. Do zbrodni doszło w nocy z piątku na sobotę we wsi Borowce pod Częstochową.

policja radiowoz free 1200 .jpg
Śląskie: trwa obława na podejrzanego o potrójne zabójstwo. Za mężczyzną wydano list gończy

Za Jaworkiem prokuratura wystawiła list gończy. W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową.

Czytaj także:

Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać. Mężczyzna może posiadać przy sobie broń palną. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306 lub pod numerem alarmowym 112.

Policja gwarantuje anonimowość. Jednocześnie policjanci przypominają, że pomaganie komuś w ukrywaniu się jest przestępstwem i grozi za to do 5 lat więzienia.

dz

Zobacz także

Zobacz także