X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Rodzina jest centrum życia i uwagi". Maląg o polityce prorodzinnej PiS

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 11:47
- Polityka Prawa i Sprawiedliwości zakłada tworzenie państwa szczęśliwych rodzin, gdzie rodzina jest centrum życia i uwagi - powiedziała w poniedziałek w Bydgoszczy minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej
Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznejFoto: twitter.com/Marlena Maląg

Szefowa resortu rodziny i polityki społecznej wzięła w Bydgoszczy udział w konsultacjach Strategii Demograficznej. Spotkała się m.in. z samorządowcami z regionu.

pap Marlena Maląg 1200.jpg
Maląg: rodzinny kapitał opiekuńczy już staje się faktem, to kolejne miliardy złotych, które trafią do polskich rodzin

- Polityka prorodzinna rządu Prawa i Sprawiedliwości to tworzenie państwa szczęśliwych rodzin, gdzie rodzina jest w centrum życia i uwagi. To nie mogą być jednak tylko słowa, ale konkretne działania, które realizujemy już od ponad 5 lat. W obszarze wsparcia milionów rodzin z małymi dziećmi należy przypomnieć rolę programu Rodzina 500 Plus, oraz programów Dobry Start czy Maluch Plus - wskazała Maląg.

Czytaj także:

Dodała, że o programie Rodzina 500 Plus opozycja wielokrotnie mówiła negatywnie, wskazując na brak jego pozytywnych skutków.

- Mówili w przestrzeni publicznej, że ten program nie zadziałał. Chcę z pełną mocą i determinacją, w oparciu o konkretne dane liczbowe powiedzieć, że on zadziałał. Jest dokładnie odwrotnie niż mówi opozycja. Po raz pierwszy powstał powszechny program wsparcia rodzin, który przede wszystkim podniósł godność polskiej rodziny i jej sytuację finansową - podkreśliła Maląg. 

st

Czytaj także

"Chcemy dać rodzinom stabilizację finansową". Marlena Maląg o Strategii Demograficznej 2040

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 14:37
- Działania muszą być systemowe, kompleksowe i długofalowe. Rodziny muszą wiedzieć, że państwo o nie dba. Chcemy dać rodzinom stabilizację finansową. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby rodziły się dzieci - podkreśliła w Polskim Radiu 24 Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: wzmocnienie rodziny to kluczowe cele działania naszego rządu

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 11:30
- Wzmocnienie rodziny to kluczowe cele działania naszego rządu - zaznaczył premier Mateusz Morawiecki w liście do uczestników IX Plenerowego Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin. Wspomniał o Programie 500+, rozwiązaniach Polskiego Ładu oraz Strategii Demograficznej 2040.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marlena Maląg: powstaną nowe miejsca w żłobkach przy jak najniższych kosztach dla rodziców

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 15:02
- Niezwykle ważna jest stabilna praca, odpowiednia polityka zdrowotna i opieka nad dziećmi do lat trzech - powiedziała minister Marlena Maląg podczas spotkania z samorządowcami w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Trwają konsultacje społeczne projektu Strategia Demograficzna 2040.
rozwiń zwiń