X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezes PiS reaguje na tekst Onetu dot. ambasadora Przyłębskiego. "Wysoko oceniamy jego pracę"

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2021 21:54
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przekazał, że "Kierownictwo PiS bardzo wysoko ocenia działania profesora Andrzeja Przyłębskiego w czasie pełnienia misji ambasadora w Niemczech". Zaznaczył, że "decyzję o rezygnacji pan ambasador podjął osobiście".
Jarosław Kaczyński przekazał, że decyzję o rezygnacji pan ambasador podjął osobiście
Jarosław Kaczyński przekazał, że "decyzję o rezygnacji pan ambasador podjął osobiście"Foto: PAP/DPA/Fabian Sommer

- Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości bardzo wysoko ocenia działania profesora Andrzeja Przyłębskiego w czasie pełnienia misji ambasadora w Niemczech. Decyzję o rezygnacji pan ambasador podjął osobiście - przekazał prezes PiS Jarosław Kaczyński.

"W związku z artykułem w Onecie pt. »PiS na nowo mebluje polską dyplomację...« na temat pracy Pana Profesora Andrzeja Przyłębskiego w Berlinie informuję, że kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości bardzo wysoko ocenia jego działania w czasie pełnienia misji ambasadora w Niemczech" - podkreślił prezes PiS

"Decyzję o rezygnacji Pan Ambasador podjął osobiście i odbędzie się ona w terminie przez niego wybranym" - napisał w oświadczeniu prezes Jarosław Kaczyński.

W artykule "PiS na nowo mebluje polską dyplomację..." opublikowanym w czwartek portal sugeruje, że "wbrew oficjalnym komunikatom, rezygnacja ambasadora Polski w Berlinie prof. Andrzeja Przyłębskiego została wymuszona zarówno przez kierownictwo PiS, jak również przez centralę MSZ". 

Zobacz także: Napięta sytuacja na granicy. Marcin Ociepa: chcemy uniknąć militaryzacji konfliktu

Czytaj również:

nt

Czytaj także

Nowy ambasador Polski w USA. Marek Magierowski przyleciał do Waszyngtonu

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2021 00:00
Marek Magierowski przybył do Waszyngtonu, by objąć kierownictwo nad ambasadą RP w Stanach Zjednoczonych. Dyplomata zastępuje na tym stanowisku ambasadora Piotra Wilczka. 
rozwiń zwiń