more_horiz
Wiadomości

Lodowiska w Warszawie. Sprawdź, gdzie można już pojeździć na łyżwach

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2021 07:25
W Warszawie działają już cztery lodowiska - na Mokotowie, Targówku, Ursynowie i w Wawrze. W sobotę dla łyżwiarzy będzie dostępna również ślizgawka na Rynku Starego Miasta. Co ważne, niektóre z lodowisk są całkowicie bezpłatne.
Lodowiska w Warszawie ponownie otwarte. Które są już czynne?
Lodowiska w Warszawie ponownie otwarte. Które są już czynne?Foto: shutterstock.com/Tomsickova Tatyana

Dla fanów jazdy na łyżwach przez cały zimowy sezon otwarte będą warszawskie lodowiska na Bemowie, w Ursusie, Wawrze, na Targówku, w Wesołej, na Ochocie, Białołęce, w Wilanowie, na Mokotowie i Woli, w Śródmieściu i na Żoliborzu.

Wejście na lodowiska na Bemowie, w Ursusie, Wesołej, Śródmieściu i na Żoliborzu jest bezpłatne. W pozostałych dzielnicach ceny wahają się od 5 do 11 zł za godzinę. Chcąc skorzystać z miejskiej oferty, nie trzeba mieć własnego sprzętu - przy każdym lodowisku będą działać wypożyczalnie łyżew.

Lodowisko na Rynku Starego Miasta

W sobotę otwarte zostanie lodowisko na Rynku Starego Miasta z całkowicie nową konstrukcją. Zastosowano nowoczesne, energooszczędne rozwiązania, dzięki którym zużycie prądu i wody będzie znacznie niższe - podkreśla ratusz.

Informuje też, że w związku z trwającą pandemią COVID-19 na miejskich lodowiskach obowiązują obostrzenia sanitarne. Przez cały czas pobytu na terenie hali lodowiska należy zachowywać dystans społeczny min. 1,5 m, nosić maseczkę zakrywającą usta i nos oraz dezynfekować ręce.

Czytaj także:

pb

Zobacz także

Zobacz także