more_horiz
Wiadomości

Poseł PiS trafił do szpitala w ciężkim stanie. "Doszło do zdarzenia drogowego"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2022 14:54
 Starosta powiatu sierpeckiego Andrzej Cześnik potwierdził informację o wypadku samochodowym posła PiS Waldemara Olejniczaka.  - Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Kierujący samochodem osobowym w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń twarzoczaszki - powiedziała przedstawiciel policji z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy; miał wypadek samochodowy
Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy; miał wypadek samochodowyFoto: Shutterstock/DarSzach

- Poseł PiS Waldemar Olejniczak jest w szpitalu bielańskim w Warszawie. Nie mogę się wypowiadać na temat jego stanu zdrowia - powiedział Andrzej Cześnik. Dodał, że poseł został ranny w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę.

Według nieoficjalnych informacji, poseł był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Asp. Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim przekazała, że "zdarzenie miało miejsce 14 maja o 22.20 w miejscowości Dębina". - Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Kierujący samochodem osobowym w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń twarzoczaszki. Został przewieziony do szpitala bielańskiego w Warszawie - powiedziała.

Trzy zastępy strażaków

Natomiast Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski przekazał, że w ubiegłą sobotę w akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy strażaków. - Samochód znajdował się na pasie w kierunku Warszawy. Poszkodowany kierowca miał rany cięte głowy. Został przewieziony do szpitala - powiedział.

Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Czytaj także:


es

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem