more_horiz
Wiadomości

Nowy sekretarz stanu w MON. Wiemy, kto został wiceministrem

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 15:38
Jest nowy wiceminister w Ministerstwie Obrony Narodowej. Do kierownictwa resortu dołącza Michał Wiśniewski, który do niedawna pracował w ministerstwie rozwoju i technologii - ustaliła Informacyjna Agencja Radiowa. Jeszcze dziś nowy sekretarz stanu zostanie przedstawiony kierownictwu resortu obrony.
Nowy sekretarz stanu w MON
Nowy sekretarz stanu w MONFoto: FORUM/Simona Supino

Michał Wiśniewski jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego oraz studiów menedżerskich MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w sektorze prywatnym w branży informatycznej oraz administracji publicznej. 

Pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ministerstwie Środowiska, w Funduszu Ochrony Środowiska oraz w Ministerstwie Cyfryzacji.

Czytaj także:

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem