more_horiz
Wiadomości

Dzień Ojca. Premier: bycie tatą to jedno z najważniejszych, ale i najtrudniejszych zadań

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2022 16:53
Premier Mateusz Morawiecki nazwał Dzień Ojca jednym z najwspanialszych dni dla mężczyzny. W swoim wpisie na Facebooku życzył wszystkim ojcom dużo siły, a także podkreślił, że bycie ojcem czwórki dzieci to dla niego wielkie szczęście i przywilej.
Premier Morawiecki złożył życzenia na Dzień Ojca
Premier Morawiecki złożył życzenia na Dzień OjcaFoto: PAP/Rafał Guz/FB/MorawieckiPL

"Cieszę się tym wielkim szczęściem i przywilejem, jakim jest bycie ojcem dla czwórki wspaniałych dzieci. Każdego dnia dziękuję za ich miłość i z dumą patrzę jak się rozwijają. Ta ojcowska miłość motywuje mnie do działania i pracy, bo bezpieczna przyszłość naszych dzieci jest przecież najważniejsza. Żeby jeszcze tak szybko nie rosły" - napisał premier, który zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi dziećmi.

Jak podkreślił "bycie tatą to jedno z najważniejszych, ale i najtrudniejszych zadań w życiu każdego mężczyzny". "Panowie - ojcostwo to wielkie wyzwanie i trudna przygoda, ale musimy być twardzi. Bo kto, jak nie my?!" - zakończył swój wpis szef rządu.

Obchodzony w Polsce 23 czerwca Dzień Ojca to święto wyrażające szacunek i wdzięczność za wsparcie oraz trud włożony w wychowanie dzieci. Obchody zapoczątkowano na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce jest obchodzone od 1965 roku.

Czytaj także:

Zobacz: Marlena Maląg w "Sygnałach dnia"

kp

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem