more_horiz
Wiadomości

Żaryn odpowiada Giertychowi. "Obrzydliwe jest granie śmiercią człowieka"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2022 14:30
"Pan mecenas, czuły na punkcie swojego dobrego imienia, nie ma hamulców, by w zw. ze śmiercią drugiej osoby szerzyć insynuacje na potrzeby polityczne." - napisał na Twitterze rzecznik koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Odniósł się w ten sposób wpisu Romana Giertycha.
Stanisław Żaryn odpowiedział na Twitterze na insynuacje Romana Giertycha
Stanisław Żaryn odpowiedział na Twitterze na insynuacje Romana GiertychaFoto: PAP/Wojciech Olkuśnik, PAP/Marcin Gadomski

Portal tvn24.pl podał informację, że na początku tygodnia zmarł dyrektor pionu techniki CBA, który odpowiadał za uruchomienie systemu Pegasus i jego działania przez pierwsze lata.

"Zmarł w poniedziałek, chodzi o kwestie zdrowotne. Nie mamy pełnych informacji, bo rodzina nie chce się komunikować z aktualnym kierownictwem CBA" - czytamy na portalu tvn24.pl, który powołuje się na anonimową wypowiedź jednego z funkcjonariuszy Biura.

"Nie do pomyślenia"

Ten artykuł udostępnił na Twitterze m.in. Roman Giertych, który opatrzył ją komentarzem: "Czyli jednego świadka mniej. Co za przypadek!".

Na wpis byłego polityka odpowiedział Stanisław Żaryn, który zarzucił mu brak hamulców. "Pan mecenas, czuły na punkcie swojego dobrego imienia, nie ma hamulców, by w zw. ze śmiercią drugiej osoby szerzyć insynuacje na potrzeby polityczne." - napisał na Twitterze.

"Obrzydliwe jest granie śmiercią człowieka i wikłanie jej w bieżącą kampanię polityczną. Śmierć b. Dyrektora z CBA to dla opozycji pretekst do insynuacji i dalszych ataków na rząd" - stwierdził w kolejnym wpisie Stanisław Żaryn. "Nie do pomyślenia" - dodał.

Czytaj także:

dz/tvn24.pl, Twitter

Zobacz także

Zobacz także