more_horiz
Wiadomości

"Info COVID-19. Zapytaj - Zdecyduj". Prezydent zaprasza do udziału w eksperckim panelu

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2022 16:28
- Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa mógł podjąć taką świadomą decyzję - powiedział prezydent Andrzej Duda, zapraszając do udziału w Prezydenckim Panelu Ekspertów "Info COVID-19. Zapytaj - Zdecyduj", który odbędzie się w czwartek.
Andrzej Duda: do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów
Andrzej Duda: do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertówFoto: Kancelaria Prezydenta

- Pandemia dotyka każdego z nas. Chorujemy my, chorują nasi bliscy. Codziennie musimy poddawać się licznym ograniczeniom. Ja również mam doświadczenia z tą chorobą. Jestem przekonany, że przyjęcie trzech dawek szczepionki przeciwko COVID-19 miało wpływ na łagodny przebieg zakażenia - powiedział prezydent w krótkim telewizyjnym wystąpieniu.

Prezydent zaprasza 

- Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa także mógł podjąć taką świadomą decyzję. To skłoniło mnie do zorganizowania w Pałacu Prezydenckim spotkania 27 stycznia podczas którego zaproszeni eksperci udzielą odpowiedzi na państwa pytania. Zapraszam do aktywnego udziału. Zapytaj - Zdecyduj! - dodał Andrzej Duda.

Uczestnicy Panelu - jak poinformowało we wtorek Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP - odpowiedzą na najważniejsze pytania dot. medycznych aspektów walki z pandemią COVID–19.

Czytaj również:

Zobacz także: Tomasz Latos w PR24

kmp

Zobacz także

Zobacz także