more_horiz
Wiadomości

Wstrząsające odkrycie na warszawskiej Białołęce. Odcięte nogi znalezione w śmietniku

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022 10:20
Do brutalnej zbrodni doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Myśliborskiej na Białołęce. Policjanci znaleźli zwłoki 75-letniego mężczyzny. Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, zwłoki miały odcięte nogi.
Zdjęcie lustracyjne
Zdjęcie lustracyjneFoto: PAP/Paweł Supernak

- W czwartek przed godziną 23 policjanci w budynku przy Myśliborskiej znaleźli ciało 75-letniego mężczyzny. Do sprawy został zatrzymany 48-latek, właściciel mieszkania - powiedziała w piątek PAP kom. Paulina Onyszko z białołęckiej komendy.

Zaznaczyła, że w czwartek na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. - Dzisiaj również zabezpieczają ślady - dodała.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal Rmf24.pl. Według nieoficjalnych informacji portalu, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwoniła kobieta, która nie mogła skontaktować się z mężem. 75-latek miał pójść do mieszkania byłego zięcia - 48-letniego Jarosława R.

Zwłoki 75-latka w mieszkaniu

Kiedy służby dotarły na miejsce, drzwi do mieszkania 48-latka były zamknięte. W pewnym momencie na klatce schodowej mężczyzna ten pojawił się z piłą tarczową. Na ubraniu miał brunatne plamy i ślady ziemi. Jarosław R. odmówił otwarcia mieszkania, ale dał policjantom klucze - napisał portal, dodając, że kiedy funkcjonariusze otworzyli drzwi, w przedpokoju zauważyli zwłoki mężczyzny z nogami odciętymi na wysokości ud.

Był to 75-latek poszukiwany wcześniej przez swoją żonę. Wg nieoficjalnych informacji na terenie osiedla, gdzie doszło do tragedii - w jednej z altan śmietnikowych - policjanci znaleźli odcięte kończyny. Były zapakowane w foliowe worki i wrzucone do pojemnika - podał portal.

Czytaj także:

łk

Zobacz także

Zobacz także