more_horiz
Wiadomości

"Przyszłość to Polska". Kuźmiuk: w czasach PO-PSL wiek emerytalny podnoszono

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2023 13:25
- Obniżenie wieku emerytalnego - było kolejnym krokiem, który wprowadziliśmy. Kiedy rządziło PO-PSL, wiek emerytalny podnoszono. Tak dbano o dobro obywateli. Teraz też widać, co dzieje się we Francji, kiedy chcą podnieść wiek emerytalny - mówił na spotkaniu z mieszkańcami Radomia europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. Zapraszamy do oglądania transmisji.
Kuźmiuk w Radomiu: kiedy rządziło PO-PSL, wiek emerytalny podnoszono. Tak dbano o dobro obywateli
Kuźmiuk w Radomiu: kiedy rządziło PO-PSL, wiek emerytalny podnoszono. Tak dbano o dobro obywateliFoto: twitter.com/@pisorgpl

[TRANSMISJA]:

Dziś kolejne spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami pod hasłem "Przyszłość to Polska". Rozmowy mają być podstawą budowania programu partii rządzącej.

Europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk powiedział, że to Polacy są zawsze głosem, który pomaga tworzyć program partii rządzącej. Polityk spotkał się z mieszkańcami Radomia.

Ocenił, że dzięki wiarygodności swoich obietnic PiS wprowadził wiele programów, które okazały się bardzo potrzebne dla społeczeństwa. Powstały one właśnie dzięki wyborcom.

"Przyszłość to Polska". Kuźmiuk: program "Rodzina 500+" to pomysł ludzi, którzy przychodzili na spotkania

- To państwo byliście naszymi ekspertami w tworzeniu tych programów i w tym, co mówię, nie ma ani krzty przesady - powiedział eurodeputowany. - Słynny program "Rodzina 500+" to właśnie pomysł ludzi, którzy przychodzili na spotkania i mówili, że państwo polskie nie wspomaga rodzin wychowujących dzieci. Prawo i Sprawiedliwość wpisało to do swojego programu, który ogłosiliśmy na rok przed wyborami - w 2014 r. - mówił Zbigniew Kuźmiuk.

Europoseł PiS przypomniał również, że partia rządząca obniżyła wiek emerytalny. - Kiedy rządziło PO-PSL, wiek emerytalny podnoszono. Na spotkaniach słyszeliśmy, że to naprawdę była bolączka. Kobietom wiek emerytalny podwyższono o 7 lat, mężczyznom o 2 lata - mówił Zbigniew Kuźmiuk.

Posłuchaj
00:23 12271041_1.mp3 Zbigniew Kuźmiuk w Radomiu: to Polacy są zawsze głosem do tworzenia programu PiS (IAR)

***

Spotkanie z mieszkańcami Radomia odbywa się w ramach objazdu polityków PiS po kraju pod hasłem "Przyszłość to Polska".


IAR/twitter.com/pb

Zobacz także

Zobacz także