more_horiz
Wiadomości

Nowy spot PiS przypomina brutalne i wulgarne wypowiedzi opozycji. Internauci pod wrażeniem. "Rewelacyjny"

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2023 16:40
W mediach społecznościowych komentowany jest już najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości ukazujący brutalny język opozycji. "Przeszli moje najśmielsze oczekiwania" - napisał HubnerrMax. Materiał został zaprezentowany podczas konwencji PiS w Katowicach - pod hasłem "#BezpiecznaPolska".
Najnowszy spot PiS przypomina brutalne i wulgarne wypowiedzi polityków i zwolenników opozycji
Najnowszy spot PiS przypomina brutalne i wulgarne wypowiedzi polityków i zwolenników opozycjiFoto: Shuterstock/brewczynskinatanael

Najnowszy spot PiS ukazuję skalę i eskalację agresji na polskiej scenie politycznej. Materiał zaczyna się od słów Donalda Tuska. - To są seryjni zabójcy kobiet - mówi lider PO. - Biją kobiety, biją swoje dzieci - dodaje polityk. 

Potem w nagraniu pojawiają się takie wypowiedzi polityków i zwolenników opozycji, jak: "Hitler nad nami panuje", "Najlepsza część PiS zginęła w katastrofie smoleńskiej". 

W spocie przypomniano też wypowiedź aktorki Krystyny Jandy w kontekście polskiej polityki. - Czuję jakby ktoś na mnie sr*ł - powiedziała przedstawicielka polskiej kultury. Pojawia się też stek przekleństw padający podczas różnych wydarzeń opozycji pod adresem partii rządzącej.

"Jeszcze dorżniemy watahę"  

W materiale przypomniano też inne wypowiedzi lidera PO krytycznie odnoszące się do obecnej władzy. - Musimy zrobić porządek naprawdę żelazną miotłą - wypowiada się Donald Tusk. 

Padają też słowa szefa polskiej dyplomacji w rządzie PO, Radosława Sikorskiego. - Jeszcze dorżniemy watahę - mówił Sikorski. W nagraniu znalazła się też wypowiedź Bronisława Komorowskiego, byłego prezydenta RP. - Trzeba mieć odwagę i lać dechą z takimi ludźmi - stwierdził Komorowski. Spot kończy się słowami "Tusk to wstyd".

Komentarze dot. spotu

"Absolutnie genialny i mocny spot Prawa i Sprawiedliwości o sekcie opozycyjnej i ich nienawiści do Polski"- napisał w mediach HubnerrMax, prezentujący się jako komentator polityczny. 

"W końcu, od miesięcy mówiłem, że trzeba taki zrobić. I przeszli moje najśmielsze oczekiwania"- czytamy wpis  HubnerrMaxa.

Z kolei Dora Herkejos komentuje spot jednym słowem: "rewelacyjny". W podobnym duchu odniósł się Borys Filip, pisząc "kapitalny".

"Dobra. Opozycja i jej zwolennicy w pigułce" - napisała natomiast Anna O. Podobnych opinii jest wiele i trudno je wszystkie przytoczyć.

Zobacz w TVP Info: „Wielki wyrzut PO”. Premier Morawiecki pokazał „teczkę Tuska”

Czytaj także:

TT/kg

Zobacz także

Zobacz także