X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Donald Trump przedstawi ostateczny plan rozwiązania konfliktu izraelsko-palestyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 11:50
Prezydent USA Donald Trump prawdopodobnie w listopadzie przedstawi ostateczny plan rozwiązania konfliktu izraelsko-palestyńskiego - poinformował  doradca Białego Domu ds. Bliskiego Wschodu Jason Greenblatt.
Donald Trump w listopadzie przedstawi ostateczny plan rozwiązania konfliktu izraelsko-palestyńskiego
Donald Trump w listopadzie przedstawi ostateczny plan rozwiązania konfliktu izraelsko-palestyńskiegoFoto: EPA/SHAWN THEW

- Gdyby nie przedterminowe wybory w Izraelu, plan ten moglibyśmy przedstawić już latem. W obecnej sytuacji logiczne jest poczekanie na powstanie nowego rządu w Izraelu, dlatego planujemy odroczyć przedstawienie planu do 6 listopada - powiedział Greenblatt podczas konferencji zorganizowanej w Nowym Jorku przez izraelski dziennik "The Jerusalem Post".

Greenblatt wyjaśnił, że ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie pod koniec czerwca po konferencji na temat Bliskiego Wschodu, która zorganizowana będzie przez amerykańską administrację i odbędzie się w Bahrajnie. Podkreślił także, że ogłoszenie planu zostało już raz odroczone, bowiem pierwotnie miało to nastąpić po izraelskich wyborach w kwietniu, jednak projekt ten nie doszedł do skutku w wyniku braku stabilizacji politycznej w Izraelu.

30 maja izraelski parlament przegłosował decyzję o samorozwiązaniu w związku z niemożnością sformowania rządu. Kolejne wybory odbędą się 17 września. Rozwiązanie parlamentu stało się koniecznością, ponieważ Benjamin Netanjahu, dotychczasowy premier i lider partii Likud, która wygrała kwietniowe wybory, nie zdołał sformować koalicji rządzącej.


Jerozolima stare miasto 1200.jpg
W Jerozolimie "szczyt bezpieczeństwa" Izrael-Rosja-USA. Znamy datę

Pod koniec zeszłego roku ambasador USA przy ONZ Nikki Haley informowała, że pokojowy plan USA wprowadza nowe elementy do dyskusji, wykorzystując nowy świat technologii, uznaje realia na Bliskim Wschodzie, które się zmieniły i zmieniają w bardzo znaczny i istotny sposób. Wyjaśniała, że nie wszystko, co jest w projekcie, będzie się podobać nie tylko Izraelczykom i Palestyńczykom, ale także innym. - Nie wszystkie żądania będą spełnione. Alternatywą jest jednak utrzymujące się od półwiecza status quo - mówiła ambasadora USA przy ONZ.

mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trump wysyła dodatkowo 1500 żołnierzy na Bliski Wschód

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 21:40
Stany Zjednoczone wysyłają na Bliski Wschód dodatkowe wojska. Tym razem w rejon Zatoki Perskiej uda się 1500 amerykańskich żołnierzy. Poinformował o tym prezydent przed odlotem do Japonii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Izrael nadal nie ma rządu. Netanjahu: mamy jeszcze czas na utworzenie koalicji

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 20:41
Premier Izraela Benjamin Netanjahu ocenił w poniedziałek, że wciąż jest czas na utworzenie koalicji rządowej, i wezwał do przystąpienia do niej szefa partii Nasz Dom Izrael Awigdora Liebermana. Czas na sformowanie koalicji upływa w środę.
rozwiń zwiń