X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Dla pokoju na Bliskim Wschodzie. Obrady w ramach Procesu Warszawskiego w Waszyngtonie

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 16:59
W Waszyngtonie rozpoczęło się posiedzenie grupy roboczej do spraw pomocy humanitarnej w ramach tak zwanego Procesu Warszawskiego. Polska jest współgospodarzem konferencji.
Audio
  • Wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz otwierając spotkanie powiedział, że tylko poprzez dialog możliwe jest uniknięcie dalszej eskalacji konfliktu na Bliskim Wschodzie. Relacja Marka Wałkuskiego (IAR)
Wiceminister Marcin Przydacz
Wiceminister Marcin PrzydaczFoto: Gabriel Piętka/MSZ, gov.pl

Otwierając spotkanie wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz powiedział, że tylko poprzez dialog możliwe jest uniknięcie dalszej eskalacji konfliktu na Bliskim Wschodzie. 

Czytaj więcej
premier 1200 pap.jpg
Mateusz Morawiecki: konferencja bliskowschodnia to początek czegoś większego

Proces Warszawski to forum dialogu na temat Bliskiego Wschodu zapoczątkowany podczas ministerialnej konferencji, która odbyła się w Warszawie w lutym tego roku. W jej wyniku utworzono siedem grup roboczych - od przeciwdziałania terroryzmowi, przez bezpieczeństwo energetyczne po pomoc humanitarną. 

"Kobiety mają pełne prawu udziału w tworzeniu przyszłości swoich krajów"

Odbywające się w amerykańskim Departamencie Stanu spotkanie grupy do spraw praw człowieka poświęcone jest roli kobiet w budowaniu pokoju na świecie. - Kobiety odgrywają niezwykle pozytywną rolę w tworzeniu harmonijnego społeczeństwa. Kobiety mają pełne prawu udziału w tworzeniu przyszłości swoich krajów - powiedział wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz w wystąpieniu otwierającym spotkanie grupy roboczej.

Wiceminister dodał, że osiągnięcie trwałego pokoju i pojednania jest możliwe tylko wtedy, gdy kobiety będą mieć równe szanse na udział w tego rodzaju procesie politycznym.

Waszyngtońskie spotkanie grupy roboczej do spraw praw człowieka w ramach Procesu Warszawskiego potrwa dwa dni. Jutro weźmie w nim udział doradczyni prezydenta USA i jego córka Ivanka Trump. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Czaputowicz w Waszyngtonie: trzeba kontynuować politykę nieuznawania nielegalnych działań Rosji

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 11:22
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz na środowym spotkaniu ze specjalnym przedstawicielem USA ds. Ukrainy Kurtem Volkerem w Waszyngtonie podkreślił konieczność kontynuowania polityki nieuznawania i potępiania nielegalnych działań Rosji - przekazało MSZ.
rozwiń zwiń