X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego zaleca unikanie przestrzeni nad Irakiem

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 14:53
Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego zaleciła unikanie przestrzeni powietrznej nad Irakiem i ocenia możliwe ryzyka wynikające z napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie. W związku z irańskimi atakami na amerykańskie bazy w Iraku wiele linii lotniczych już postanowiło zmienić trasy swoich lotów.
Audio
  • Wiele linii lotniczych postanowiło już zmienić trasy swoich lotów po irańskich atakach na amerykańskie bazy w Iraku. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Alla Greeg

Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego skontaktowała się z agencjami żeglugi powietrznej unijnych państw i wydała zalecenie o unikaniu lotów komercyjnych nad przestrzenią powietrzną Iraku.

mid-epa08111804.jpg
Samolot w Iranie trafiła rosyjska rakieta? Główna wersja ukraińskich śledczych

Jutro natomiast spotykają się eksperci do spraw lotnictwa z tak zwanej grupy oceny ryzyka. - Ocenią oni możliwe ryzyka i wpływ napiętej sytuacji, czy zagrożeń w regionie. Zdecydują również o możliwych wspólnych działaniach - poinformował rzecznik Komisji Europejskiej Stefan De Keersmaecker.

Z kolei cześć przewoźników z unijnych krajów zdecydowała albo o odwołaniu lotów, albo o ich przekierowaniu omijając Iran. Tak zrobiły między innymi polskie linie lotnicze LOT, a także francuskie i niemieckie linie.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Napięcia po śmierci Solejmaniego. W Brukseli nadzwyczajna narada NATO

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2020 09:39
W Brukseli dziś po południu nadzwyczajna narada ambasadorów NATO na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie. Zwołał ją sekretarz generalny Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg w reakcji na eskalację napięcia w regionie.
rozwiń zwiń