X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Bułgaria chce wydalić dwóch rosyjskich dyplomatów. Chodzi o szpiegostwo

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 12:38
Bułgaria najprawdopodobniej wydali dwóch rosyjskich dyplomatów w związku z zarzutami działalności szpiegowskiej - oświadczyła Ekaterina Zachariewa, bułgarska minister spraw zagranicznych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock

- Otrzymaliśmy od prokuratorów listy z tymi zarzutami. Podejmiemy działania, do jakich jesteśmy zobowiązani i najprawdopodobniej ogłosimy ich za osoby niepożądane - powiedziała Zachariewa dodając, że wezwie do siebie rosyjskiego ambasadora.

Prokuratura poinformowała w piątek, że Rosjanie byli zaangażowani w działalność szpiegowską, ale nie mogą być ścigani ze względu na posiadany immunitet dyplomatyczny. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rosyjscy żołnierze nasilają prowokacje w Gruzji. Władze w Tbilisi alarmują

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2020 11:09
Wzrasta napięcie w strefie konfliktu gruzińsko - południowoosetyjskiego. Władze Gruzji alarmują, że w różnych rejonach wzdłuż linii okupacyjnej rosyjscy żołnierze i separatyści organizują prowokacje. Tbilisi wskazuje między innymi na przesuwanie betonowych zapór i płotów z drutu kolczastego w głąb Gruzji oraz ustawianie nowych punktów kontrolnych.
rozwiń zwiń