X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rosja ściąga na Kaukaz wojska i organizuje międzynarodowe manewry. Ma w nich wziąć udział 80 tys. żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 21:21
Rosja ściąga swoje wojska w rejon Kaukazu i zaprasza armie kilku innych państw do udziału w manewrach. Jak od służb prasowych rosyjskiego Ministerstwa Obrony dowiedziało się Polskie Radio, w ćwiczeniach, które potrwają od 21 do 26 września, weźmie udział 80 tys. żołnierzy.
Rakiety Iskander
Rakiety IskanderFoto: ID1974/ Shutterstock

Manewry zostaną zorganizowane na poligonach Południowego Okręgu Wojskowego oraz na wodach mórz Czarnego i Kaspijskiego.

Parada wojsk Białorusi 1200 free.jpg
"Od tłumienia protestów jest OMON". Anna Maria Dyner o manewrach wojskowych na Białorusi

Posłuchaj
00:36 Kaukaz 2020.mp3 Rosja ściąga na Kaukaz wojska i organizuje międzynarodowe manewry. Korespondencja Macieja Jastrzębskiego z Moskwy (IAR)

 

Z informacji przekazanej Polskiemu Radiu przez rosyjskie Ministerstwo Obrony wynika, że w ćwiczeniach wezmą udział jednostki wojskowe z Iranu, Armenii, Białorusi, Chin i Pakistanu. Łącznie około 1000 żołnierzy.

Czytaj także:

Planowany jest także udział obserwatorów z: Azerbejdżanu, Kazachstanu, Tadżykistanu, Indonezji i Sri Lanki. Program manewrów przewiduje wykorzystanie między innymi 250 czołgów, 450 wozów bojowych i około 200 wyrzutni rakietowych i dział.

kb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bezprecedensowa aktywność szkoleniowa sił zbrojnych Rosji

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 14:07
Mimo że w czasie epidemii COVID-19 rosyjskie siły zbrojne zostały zaangażowane do walki z jej skutkami, nie zaprzestały intensywnych ćwiczeń i działań w Syrii, Armenii i Tadżykistanie - zauważają eksperci PISM i OSW. Znaczący potencjał mobilizacyjny sił zbrojnych Rosji będzie istotnym wyzwaniem dla państw NATO - wynika z analiz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białoruś: wojskowe manewry blisko granicy Polski. Może chodzić o ochronę żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2020 08:10
Na Białorusi, w pobliżu granicy z Polską i Litwą, odbędą się manewry, które potrwają cztery dni. Tamtejsze ministerstwo obrony poinformowało, że ćwiczenia będą się odbywać między innymi w miejscowości Ostrowiec, gdzie jest budowana elektrownia atomowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Słowiańskie Bractwo 2020". Białoruś organizuje ćwiczenia wojskowe z Rosją i Serbią

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020 09:41
Zaplanowano rosyjsko-białorusko-serbskie ćwiczenia wojskowe, które mają odbyć się w celu ugruntowania współpracy pomiędzy tymi państwami. Ich zeszłoroczna 5 edycja miała miejsce w Serbii, a w sumie wówczas ćwiczyło ok. 700 żołnierzy i 50 jednostek sprzętu wojskowego wspieranych przez statki powietrzne – załogowe i bezzałogowe.
rozwiń zwiń