X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Przedstawiciele władz USA spotkają się z talibami. Rozmowy odbędą się w Katarze

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 23:15
Delegacja USA spotka się z przedstawicielami afgańskiego rządu w stolicy Kataru, Dosze. Będą to pierwsze rozmowy na tym szczeblu od wycofania wojsk amerykańskich z Afganistanu i przejęcia władzy w tym kraju przez talibów.
Biały Dom
Biały Dom Foto: Orhan Cam/Shutterstock.com

Spotkanie ma dotyczyć między innymi umożliwienia obywatelom Stanów Zjednoczonych i innym cudzoziemcom wyjazdu z Afganistanu.

pap agfanistan .jpg
Sytuacja w Afganistanie. Talibowie zaczynają znów wydawać paszporty

Strony rozmawiać będą również o uruchomieniu pomocy humanitarnej dla kraju opanowanego przez talibów. W skład delegacji USA ma wejść między innymi przedstawiciel Departamentu Stanu Tom West.

Czytaj także: 

Wojska amerykańskie opuściły Kabul 30 sierpnia po trwającej kilka tygodni ewakuacji cudzoziemców i Afgańczyków, którzy pomagali międzynarodowym siłom stacjonującym w Afganistanie.


mbl

Czytaj także

Gen. Piotrowski o sytuacji w Afganistanie: nikt nie przewidywał tak pesymistycznego scenariusza

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2021 09:32
- Nie spodziewaliśmy się, że czynniki przywódcze w Afganistanie będą tak słabe i tak szybko ulegną destrukcji. Uważam, że to wszystko spowodowała postawa głowy państwa - powiedział w Polskim Radiu 24 Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Tomasz Piotrowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Borrell ostrzega: sytuacja gospodarcza Afganistanu może doprowadzić do wzrostu zagrożenia terrorystycznego

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2021 18:08
Przedstawiciel Unii Europejskiej do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa, Josep Borrell, powiedział, że działania podejmowane przez rząd talibów w Afganistanie nie zachęcają do zwiększenia pomocy humanitarnej.
rozwiń zwiń