X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Niezapomniane przeżycie". Marek Magierowski kończy urzędowanie jako ambasador RP w Izraelu

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2021 09:56
"Dzisiaj jest mój ostatni dzień jako ambasador Polski w Izraelu. Ostatnie trzy lata i cztery miesiące były niezapomnianym przeżyciem, zarówno zawodowym, jak i osobistym" - napisał na Twitterze Marek Magierowski.
Marek Magierowski
Marek MagierowskiFoto: PAP/Mateusz Marek

Marek Magierowski kończy dziś urzędowanie jako ambasador Polski w Izraelu. W serii wpisów na Twitterze dyplomata podziękował polskim i izraelskim współpracownikom.

"Mam teraz setki nowych izraelskich przyjaciół: młodzi i starzy, ocaleni z Holokaustu i studenci, biznesmeni, artyści, nauczyciele, przewodnicy, dziennikarze. Żydzi, muzułmanie, chrześcijanie. Co za tętniący życiem, godny podziwu kraj" - napisał dyplomata.

pap_magierowski1200.jpg
Marek Magierowski ambasadorem w USA? Jest decyzja sejmowej komisji

Marek Magierowski będzie ambasadorem w USA

Kończący swoje urzędowanie w Izraelu dyplomata podziękował również swoim polskim i izraelskim współpracownikom, w tym pracownikom ambasady. "Wszystkie skromne osiągnięcia były osiągnięciami mojego zespołu z ambasady RP w Izraelu. Wszystkie porażki były moje i tylko moje" - napisał.

Marek Magierowski był ambasadorem Polski w Izraelu od czerwca 2018 roku. W sierpniu bieżącego roku, po podpisaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, izraelski minister spraw zagranicznych Jair Lapid zasugerował, aby ambasador Magierowski przedłużył sobie wakacje i nie wracał do Izraela. Od tego czasu Marek Magierowski przebywał w Warszawie. Dyplomata został już pozytywnie zaopiniowany jako przyszły ambasador Polski w Stanach Zjednoczonych.

ms

Czytaj także

Polska będzie miała nowego ambasadora w USA. Departament Stanu zatwierdził kandydaturę Magierowskiego

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2021 16:39
Dotychczasowy ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski coraz bliżej objęcia funkcji ambasadora RP w Stanach Zjednoczonych. Jak dowiedziało się Polskie Radio, strona amerykańska udzieliła formalnej akceptacji dla kandydatury polskiego dyplomaty.
rozwiń zwiń