more_horiz
Wiadomości

Konferencja CEE Capital Markets po pandemii wraca do Londynu. Organizatorem jest PKO BP

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2023 05:30
W Londynie w południe rozpocznie się konferencja inwestorska CEE Capital Markets zorganizowana przez PKO Bank Polski. To największe, organizowane poza Polską wydarzenie promujące polski rynek kapitałowy wśród zagranicznych inwestorów.
We wtorek w Londynie rozpoczyna się konferencja CEE Capital Markets organizowana przez PKO BP
We wtorek w Londynie rozpoczyna się konferencja CEE Capital Markets organizowana przez PKO BPFoto: Shutterstock/Robson90

W tegorocznej edycji, poza polskimi spółkami i inwestorami, wezmą udział między innymi minister finansów Magdalena Rzeczkowska i prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie doktor Marek Dietl.

Największe międzynarodowe wydarzenie promujące polski rynek kapitałowy

W ramach konferencji CEE Capital Markets odbywają się prezentacje poszczególnych spółek giełdowych oraz firm z Europy Środkowo-Wschodniej, a także prelekcje i debaty z ekspertami, na przykład z PKO BP. We wcześniejszych edycjach planowanych było ponad 400 spotkań inwestorów ze spółkami.

Konferencja jest organizowana od 2013 roku. W czasie pandemii koronawirusa odbywała się zdalnie, w tym roku powraca do Londynu w tradycyjnej formule.

Czytaj również:

Posłuchaj
00:28 Grygorcewicz IAR.mp3 W Londynie w południe rozpocznie się konferencja inwestorska CEE Capital Markets zorganizowana przez PKO Bank Polski. To największe, organizowane poza Polską wydarzenie promujące polski rynek kapitałowy wśród zagranicznych inwestorów. Relacja Dawida Grygorcewicza (IAR)

IAR/jmo

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także