more_horiz
Wiadomości

Pentagon publikuje filmy z UFO. Trump: zastanawiam się, czy są prawdziwe

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2020 22:03
Zdaniem Donalda Trumpa materiały Pentagonu, na których widać niezidentyfikowane obiekty latające są bardzo ciekawe. - Zastanawiam się czy jest to prawdziwe. To niezły materiał - powiedział amerykański prezydent.
Prezydent USA Donald Trump
Prezydent USA Donald TrumpFoto: Shutterstock.com

Na początku tygodnia Pentagon opublikował trzy nagrania z zarejestrowanymi w podczerwieni niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Świadkowie - wojskowi - podziwiają na nich prędkość z jaką poruszają się obiekty i sugerują, że może to być dron.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
pentagon ufo 663.jpg
Pentagon publikuje trzy nagrania, na których zarejestrowano UFO

Oficjalna publikacja

Marynarka wojenna USA już w ubiegłym roku potwierdziła autentyczność nagrań, które wcześniej były dostępne w sieci.

Pentagon oficjalnie udostępnił materiały w celu "wyjaśnienia wszelkich nieporozumień opinii publicznej" w sprawie tego czy są one autentyczne i czy pokazują wszystko - tłumaczyła rzeczniczka prasowa amerykańskiego resortu obrony Sue Gough.

"Niezły materiał"

Temat ten był poruszony w opublikowanej w czwartek czasu polskiego rozmowie agencji Reutera z Trumpem. - Zastanawiam się czy jest to prawdziwe. To niezły materiał - powiedział o filmach prezydent USA.

W ubiegłym roku w rozmowie z telewizją ABC News Trump przyznał, że został zapoznany z materiałami o niezidentyfikowanych obiektach latających. - Widziałem, słyszałem, czytałem, odbyłem nawet krótkie spotkanie w tej kwestii. Niektórzy mówią, że widzą UFO. Czy ja w to wierzę? Niezbyt - mówił.

ms

Zobacz także

Zobacz także