more_horiz
Wiadomości

Potrójne morderstwo w Lipie. We wtorek sekcja zwłok matki i dwójki dzieci

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2014 10:24
Eksperci kryminalistyki zabezpieczają ślady i gromadzą dowody w sprawie potrójnej zbrodni, do której doszło w niedzielę w Lipie, w stalowowolskiem.
Policja przed blokiem przy ulicy Pocztowej w miejscowości Lipa k. Stalowej Woli, gdzie znaleziono zwłoki matki i dwójki dzieci
Policja przed blokiem przy ulicy Pocztowej w miejscowości Lipa k. Stalowej Woli, gdzie znaleziono zwłoki matki i dwójki dzieciFoto: PAP/Wojciech Pacewicz

W badaniach miejsca zbrodni uczestniczył lekarz patomorfolog. Policjanci służby kryminalnej przesłuchują świadków. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli.

W niedzielę zwłoki 38-letniej kobiety oraz jej 6-letniego syna i 9-letniej córki znalazła 12-letnia córka po powrocie do domu.
Wszystkie ofiary miały rany kłute szyi. Prokurator rejonowa przyznała, że podczas oględzin miejsca zdarzenia znaleziono m.in. nóż. - Trwają badania zebranych dowodów - dodała.
Nie chciała się wypowiadać na temat rozważanych hipotez śledztwa.

TVN24/x-news

- Sekcję zwłok zamierzamy przeprowadzić we wtorek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. Ostateczne ustalenia w tej sprawie powinny zapaść w ciągu dnia - powiedziała prokurator rejonowa w Stalowej Woli Barbara Bandyga.
12-letnia dziewczynka, która odkryła tragedię, przebywa pod opieką babci. Ojciec rodziny od kilku dni przebywał we Francji. Został powiadomiony o tragedii. Wraca już do Polski. Rodzinie udzielono pomocy psychologicznej.

PAP, bk

Zobacz także

Zobacz także