X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pożar na Dworcu Centralnym w Warszawie. Interweniowała straż pożarna

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2016 14:53
Na Dworcu Centralnym w Warszawie doszło do pożaru instalacji elektrycznej. Zdarzenie miało miejsce pomiędzy peronami w podziemnej części stacji.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Ogień zauważono przy suficie nad torami pomiędzy 3 i 4 peronem. Jak informuje Robert Dziubak z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy, zapaliła się otulina kabli znajdująca się w pobliżu ciągu wentylacyjnego. Póki co nie są znane przyczyny zaprószenia ognia.

Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei przeprowadzili ewakuację pasażerów, którzy znajdowali się wówczas na peronach. Dwoma torami, pomiędzy peronami trzecim i czwartym, nie kursowały pociągi. 

Pożar udało się opanować. Ruch na dworcu wrócił do normy.

polskieradio/dad