X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sprawa byłego senatora Józefa Piniora. CBA zatrzymało kolejne osoby, usłyszą zarzuty o charakterze korupcyjnym

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 12:38
Jeszcze w poniedziałek dwie osoby zatrzymane przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku ze sprawą b. senatora Józefa Piniora usłyszą zarzuty o charakterze korupcyjnym – poinformował PAP naczelnik wydziału zamiejscowego PK w Poznaniu prok. Piotr Baczyński.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl

Prokurator potwierdził, że przeprowadzone w poniedziałek zatrzymania dotyczą sprawy ewentualnego przyjmowania łapówek przez b. senatora Józefa Piniora. 


"To są dwie osoby, kobieta i mężczyzna z Dolnego Śląska, które chciały załatwić pewną sprawę za pośrednictwem kogoś z biura pana senatora. Osoby te są przewożone do Poznania, jeszcze dziś zostaną przesłuchane i zapewne jeszcze dziś usłyszą zarzuty" – powiedział PAP Baczyński. Nie chciał na razie ujawnić bliższych okoliczności sprawy.

CBA zatrzymało senatora i asystenta Jarosława W. pod koniec listopada zeszłego roku. Zatrzymano też wtedy kilkanaście innych osób podejrzewanych o wręczanie łapówek. Śledztwo prowadzi poznański zamiejscowy wydział departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej. W ub. roku poznański sąd prawomocnie oddalił wniosek prokuratury o aresztowanie b. senatora, który deklaruje, że udowodni w sądzie swą niewinność.

TVN24/x-news


Prok. Baczyński powiedział PAP, że śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie. 

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zatrzymanie Józefa Piniora. Sąd wypowiedział się czy było legalne

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 18:09
Zatrzymanie Józefa Piniora było zasadne i legalne – uznał Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto. Sąd rozpatrywał zażalenia na zatrzymanie byłgo senatora i innych podejrzanych o korupcję osób, oraz zastosowane wobec nich przez prokuraturę środki zapobiegawcze.
rozwiń zwiń