Maciej Wąsik: żaden agent CBA nie został zatrzymany, ani nie dostał zarzutów

- Żaden agent CBA nie został zatrzymany, ani nie dostał zarzutów; reszta to pomówienia - w ten sposób zastępca koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik odniósł się w środę do tekstu "Gazety Wyborczej" i Radia Zet pt. "Tajemnicze dymisje i urlopy agentów CBA".

2017-10-04, 10:23

Maciej Wąsik: żaden agent CBA nie został zatrzymany, ani nie dostał zarzutów
Zdjęcie ilustracyjne, . Foto: cbs.gov.pl

W tekście napisano, że trzech agentów CBA, w tym dwóch członków ścisłego kierownictwa, zostało odsuniętych od pracy. Według informacji "GW" i Radia Zet są oni podejrzewani o powiązania ze światem przestępczym, m.in. z tzw. gangiem obcinaczy palców. Według informatorów gazety i radia wszyscy trzej zostali latem zatrzymani i doprowadzeni na przesłuchania. 

"Żaden agent CBA nie został zatrzymany, ani nie dostał zarzutów. Reszta nie warta komentowania. To pomówienia" - w ten sposób do publikacji odniósł się w środę na Twitterze Wąsik.

dcz

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej