more_horiz
Wiadomości

Elżbieta Łukowska, dziennikarka Informacyjnej Agencji Radiowej, z nagrodą Salus Publica

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2017 20:59
Dziennikarka Informacyjnej Agencji Radiowej Elżbieta Łukowska została uhonorowana nagrodą Salus Publica (Dobro Publiczne), przyznawaną przez Głównego Inspektora Pracy. Nasza redakcyjna koleżanka została doceniona "za szczególne zaangażowanie w upowszechnianie problematyki ochrony pracy" w 2017 roku.
Audio
  • Oprócz Elżbiety Łukowskiej, główne nagrody odebrali Łukasz Guza z "Dziennika Gazety Prawnej" i Mateusz Rzemek z "Rzeczpospolitej". Relacja Joanny Stankiewicz (IAR)
Elżbieta Łukowska (IAR)
Elżbieta Łukowska (IAR)Foto: IAR

Laureatka powiedziała, że to wielki zaszczyt, iż tak ważna instytucja, jak Państwowa Inspekcja Pracy doceniła starania Polskiego Radia o informowanie słuchaczy o sprawach ważnych z punktu widzenia prawa pracy. "Problematyka ta łatwą nie jest i właśnie misją radia publicznego jest między innymi wyjaśnianie, jak można się bronić w trudnych sytuacjach, wyjaśnianie zawiłości przepisów, bo jak wiadomo nieznajomość prawa szkodzi."

Oprócz Elżbiety Łukowskiej, główne nagrody odebrali Łukasz Guza z "Dziennika Gazety Prawnej" i Mateusz Rzemek z "Rzeczpospolitej". Wyróżnienia otrzymali Monika Domino z Polskiego Radia Rzeszów, Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz z TVP 3 Białystok oraz Paweł Żebrowski z Polskiej Agencji Prasowej

Nagroda jest wyrazem uznania za trud i profesjonalizm dziennikarzy poruszających w swoich publikacjach i audycjach problematykę prawa pracy.

dcz

Zobacz więcej na temat: POLSKA IAR dziennikarstwo

Zobacz także

Zobacz także