Tragedia pod Kwidzynem. Cztery osoby zginęły w wypadku w Raniewie, trzy trafiły do szpitala

Cztery osoby nie żyją, a trzy zostały ranne w wypadku we wsi Raniewo pod Kwidzynem w województwie pomorskim. Na drodze wojewódzkiej 521 zderzyły się dwa samochody - renault i bmw. Śmierci ponieśli pasażerowie renault - informuje Bożena Schab z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

2017-12-28, 17:47

Tragedia pod Kwidzynem. Cztery osoby zginęły w wypadku w Raniewie, trzy trafiły do szpitala
Zdjęcie ilustracyjne. Foto: Shutterstock.com

Posłuchaj

młodszy aspirant Bożena Schab z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie o wypadku na Pomorzu (źr. IAR)
+
Dodaj do playlisty

Policja ustaliła, że dwie nieżyjące osoby to kobieta i mężczyzna w wieku 67 lat, mieszkańcy Sosnowca. Ustalana jest tożsamość dwóch pozostałych ofiar wypadku. Trzy ranne osoby z bmw zostały przewiezione do szpitala. Są to pasażerowie w wieku 22, 27 i 32 lat. Kierowca bmw był trzeźwy. Policja na miejscu ustalają przyczyny wypadku.

Policjanci kierują jadące samochody na objazdy w Prabutach w stronę Jaromierza i w Rakowcu w stronę Wandowa. Droga może być nieprzejezdna jeszcze przez kilka godzin.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 521.

IAR/agkm

REKLAMA


Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej