Warszawa: zderzenie tramwajów w centrum miasta. Osiem osób trafiło do szpitala
11 osób zostało poszkodowanych po zderzeniu trzech tramwajów na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Wawelskiej w Warszawie. Osiem osób trafiło do szpitala, trzem udzielono pomocy na miejscu - poinformowała podkom. Edyta Wisowska z komisariatu Warszawa-Ochota.
2018-01-29, 18:00
Posłuchaj
Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji o wypadku (IAR)
Dodaj do playlisty
Jak podała Wisowska, policja otrzymała informację o wypadku przed godz. 9. Najechały na siebie tramwaje linii 25, 14 i 9, jadące w kierunku centrum.
Lewy pas ruchu do centrum został zablokowany przez służby. Na miejscu jest policja, która ustala przyczyny zdarzenia. Wisowska podkreśliła, że na tym etapie jest za wcześnie, by powiedzieć, co było przyczyną wypadku.
Zarząd Transportu Miejskiego na stronie internetowej poinformował, że zakończyły się utrudnienia w kursowaniu linii 1, 7, 9, 14, 15, 25.
Źródło: TVP Info
REKLAMA
mr
REKLAMA
Najnowsze
-59min