Prognoza pogody na święta: będzie cieplej ale popada deszcz
W święta czeka nas ocieplenie, ale popada deszcz - prognozują synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Za to jeszcze dziś na północnym wschodzie Polski ma padać śnieg, a w nocy na drogach może tworzyć się tam gołoledź.
2018-03-29, 17:26
Jutro i w sobotę w całej Polsce się ociepli. Temperatura maksymalna wyniesie od 3°C, 4°C na północy do 13°C na południowym zachodzie. W sobotę na południu będzie jeszcze cieplej: nawet do 16°C.
Jak mówi Kamil Walczak z IMGW, spodziewane są opady deszczu oraz burze, wiatr może wiać do 55 kilometrów na godzinę.
W Niedzielę Wielkanocną na zachodzie kraju będzie około 4°C, a najcieplej będzie w centrum i na wschodzie: do 10°C. Również może popadać deszcz. Na zachodzie będzie przechodził w deszcz ze śniegiem i śnieg.
W ulicznej sondzie zapytaliśmy Warszawiaków o to, czy po raz kolejny zaskoczyła ich zima:
REKLAMA
rr
REKLAMA