more_horiz
Wiadomości

Patryk Jaki zaprezentował kolejne założenia programu edukacyjnego

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 22:05
Nadzór dietetyka nad posiłkami w każdej szkole oraz bezpłatne zajęcia pozalekcyjne na świetlicach zapowiada kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. Patryk Jaki podczas konferencji prasowej zorganizowanej przed jedną z podstawówek na Bemowie przedstawił kolejne założenia swojego programu edukacyjnego.
Audio
  • Patryk Jaki o kolejnych punktach programu edukacyjnego (IAR)
Patryk Jaki podczas konferencji prasowej przed budynkiem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie
Patryk Jaki podczas konferencji prasowej przed budynkiem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w WarszawieFoto: PAP/Marcin Obara

- Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, rodzice będą wreszcie przekonani, że ich dzieci są bezpieczne - mają dodatkowe zajęcia i mają miejsce w szkolnych świetlicach - zadeklarował polityk. Do tego kandydat na prezydenta Warszawy chce wprowadzić zdrowe żywienie w szkole poprzez nadzór dietetyka nad wszystkimi posiłkami.

Patryk Jaki odniósł się również do propozycji prezentowanych przez jego głównego rywala w jesiennych wyborach samorządowych Rafała Trzaskowskiego. - Oczywiście, że są to dobre pomysły, ale pytanie jest zawsze o wiarygodność. Jeżeli rządzicie 12 lat w Warszawie gdzie są uchwały Rady Miasta wprowadzające te wasze programy do budżetu, gdzie są decyzje prezydent Warszawy? - mówił podczas konferencji prasowej wiceminister sprawiedliwości.

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października, druga 4 listopada.

bartos

Zobacz więcej na temat: polityka edukacja Patryk Jaki

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem