X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

"Stadion Młodych" - rekolekcje na PGE Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2018 17:51
Ponad 40 tysięcy młodych ludzi uczestniczy w rekolekcjach "Stadion Młodych" w Warszawie, które odbywają się na PGE Narodowym. Hasłem inicjatywy jest „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania". 
Audio
  • Świadectwo Andrzeja Sowy, terapeuty, który był uzależniony od heroiny (IAR)
Rekolekcje na PGE Narodowym
Rekolekcje na PGE NarodowymFoto: Twitter/PGE Narodowy

Swoim świadectwem w rozmowie z Polskiem Radiem podzielił się Andrzej Sowa „Kogut”, który przez wiele lat był uzależniony od heroiny. - Nawróciłem się 25 lat temu podczas rekolekcji - wspomina. Grupa charyzmatyczna zaproponowała modlitwę w jego intencji, po której, jak mówi, został całkowicie zerwał z nałogiem.

Obecnie były muzyk zajmuje się terapią uzależnień w szkołach, jest szczęśliwym ojcem i mężem. Podkreśla, że życie sakramentalne w Kościele „daje mu wszystko".

Wieczorem na PGE Narodowym zostanie odprawiona msza święta, której ma przewodniczyć metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz, a homilię wygłosi biskup Edward Dajczak. Spotkanie zakończy się o północy. Organizatorem "Stadionu Młodych" jest Fundacja „SMS z nieba” oraz Wspólnota „Palnik”.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak