Porwał 2 dzieci, został ujęty. Wcześniej spowodował kolizję
Dwie dziewczynki, 1,5-roczna i 4-letnia zostały uprowadzone w podwarszawskich Łazach przez ich ojca. Wcześniej mężczyzna doprowadził do kolizji aut, którym podróżowały dziewczynki.
2018-10-12, 15:20
Do zdarzenia doszło około południa na ul. Łączności w Łazach. W skodę, którą prowadziła matka dziewczynek, uderzyło inne auto - osobowy seat. - Po zderzeniu skoda wjechała do rowu, mężczyzna przesadził dzieci do swojego pojazdu i natychmiast odjechał.
Tuż po godzinie 15 mężczyzna został zatrzymany przez policję. Policjanci odnaleźli też obydwie dziewczynki, które znajdują się pod opieką lekarzy. Ich zdrowiu nic nie grozi. Ranną kobietę przewieziono wcześniej do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policja bardzo szybko ustaliła personalia kierowcy-porywacza, jest to ojciec dziewczynek. Służby wyjaśniają teraz okoliczności wypadku oraz sprawdzają czy któreś z rodziców miało ograniczone bądź odebrane prawa do opieki nad dziećmi.
W związku z tą sprawą zatrzymano już dwie osoby.
REKLAMA
tjak/RMF/WP
REKLAMA