X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Ciało ofiary zakopał w centrum miasta. Policja poszukuje zabójcy 28-latka

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 18:59
Policja poszukuje sprawcy zabójstwa 28-latka, którego ciało było zakopane w centrum Siemianowic Śląskich. Funkcjonariusze znają personalia domniemanego sprawcy, wkrótce powinien być za nim rozesłany list gończy. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock/pablopicasso

Podkomisarz Tatiana Lukoszek z siemianowickiej komendy poinformowała w poniedziałek PAP, że ciało 28-latka znaleziono na nieużytkach w centrum miasta. Zwłoki były zakopane. 

Policja nie ujawnia, w jaki sposób dowiedziała się o tej zbrodni i możliwym miejscu ukrycia ciała. "Były to czynności, o których nie możemy mówić ze względu na prowadzone śledztwo" - powiedziała podkom. Lukoszek. 

Ofiara mieszkańcem Siemianowic Śląskich

Do zabójstwa doszło prawdopodobnie przed kilkoma dniami. Policja zna tożsamość przypuszczalnego sprawcy – to mężczyzna w wieku około 50 lat, podobnie jak ofiara także jest mieszkańcem Siemianowic Śląskich. Ofiara i poszukiwany znali się. Sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie co było przyczyną śmierci 28-latka i czy w chwili zakopywania już nie żył. 

Mundurowi nie wiedzą na razie, w jakich okolicznościach doszło do zabójstwa i jaki był motyw popełnienia zbrodni. "Jest branych pod uwagę wiele wątków i wiele motywów. Na chwilę obecną nie mamy jednoznacznej odpowiedzi" - wskazała policjantka. 

Informacje o poszukiwanym, jego wizerunek i niezbędne dane, dotarły do wszystkich jednostek policji w kraju. Mężczyzna ma znak szczególny – brak kciuka. Wkrótce – jeszcze w poniedziałek lub we wtorek - za poszukiwanym powinien być rozesłany list gończy. Decyzję w tej sprawie podejmie sąd na wniosek śledczych.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak