X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Brexit. Boris Johnson przekonuje Izbę Gmin do wcześniejszych wyborów

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 17:30
Brytyjski premier Boris Johnson przekonywał posłów do przeprowadzenia wyborów parlamentarnych 12 grudnia. - Obecny klimat niepewności podkopuje zaufanie do polityki i odbija się na wszystkich dziedzinach życia - argumentował.
Boris Johnson
Boris JohnsonFoto: PAP/EPA/JESSICA TAYLOR / UK PARLIAMENT HANDOUT

- Wyniki brytyjskiej gospodarki są szczerze mówiąc cudem, biorąc pod uwagę zastój w parlamencie - mówił Boris Johnson, rozpoczynając debatę nad ustawą o przeprowadzeniu wyborów 12 grudnia.

pap brexit johnson 1200.jpg
Przedterminowe wybory w Wielkiej Brytanii. Izba Gmin odrzuciła wniosek

Izba Gmin trzykrotnie odrzuciła jego wniosek o skrócenie kadencji - co wymaga większości dwóch trzecich - rząd zdecydował się więc na złożenie projektu ustawy w sprawie wyborów, do czego potrzeba zwykłej większości. Ponieważ opozycyjna Partia Pracy zapowiedziała poparcie wcześniejszych wyborów, ich rozpisanie wydaje się bardzo prawdopodobne.

Johnson oskarżył też opozycję, że wszelkimi sposobami próbuje zatrzymać wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. "Oni nie chcą doprowadzić do brexitu 31 października, 30 listopada czy nawet 31 stycznia. - Oni po prostu chcą go odłożyć na zawsze, do 12 nigdy - mówił Johnson.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak