X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sejm odrzucił wnioski o wotum nieufności wobec Mariusza Kamińskiego i Zbigniewa Ziobry

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 22:00
Sejm odrzucił w głosowaniach oba wnioski Koalicji Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.
Posłowie podczas posiedzenia Sejmu w Warszawie
Posłowie podczas posiedzenia Sejmu w WarszawieFoto: PAP/Marcin Obara
pap_tatry 1200.jpg
Bon turystyczny z poparciem komisji sejmowej. Świadczenie może ruszyć jeszcze w lipcu

W środę wieczorem Sejm w dwóch odrzucił wnioski KO ws. wotum nieufności wobec dwóch ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego. W sprawie wotum nieufności wobec Mariusza Kamińskiego za wnioskiem głosowało 216 posłów, przeciw 233, a 3 osoby wstrzymały się od głosu. W sprawie wniosku dotyczącego ministra Zbigniewa Ziobry za wnioskiem głosowało 217 posłów, przeciw 232, a 2 osoby wstrzymały się od głosu.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zarządziła przerwę w posiedzeniu Sejmu do czwartku do godziny 9.00

W czwartek posłowie mają przeprowadzić pierwsze czytanie poselskiego projektu noweli ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych, a także zająć się stanowiskiem Senatu do ustawy o udzielaniu pomocy publicznej w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorców oraz do noweli ustawy o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty.

PAP Zbigniew Ziobro 4 1200.jpg
Wniosek o wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobry. "Absurdalne tezy"

pkur, jmo

Czytaj także

Tarcza 4.0, bon turystyczny, podwyżka emerytur. Sejm przyjął ustawy

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2020 01:10
Tarcza antykryzysowa 4.0 przyjęta przez Sejm. Posłowie pracowali nad przepisami, które w czwartek zmienili senatorowie. Sejm przyjął także prezydencką ustawę o Polskim Bonie Turystycznym. Przewiduje ona, że na każde dziecko w rodzinie będzie przysługiwało 500 złotych do wykorzystania w celu turystycznym. Uchwalono również ustawę w sprawie ponownego przeliczenia wysokości zaniżonych emerytur kobiet i mężczyzn z rocznika 1953.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Sarzyńska: Andrzej Duda jest politykiem koncyliacyjnym, nie dąży do konfrontacji

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 19:00
- Andrzej Duda jest politykiem dosyć koncyliacyjnym, nie dąży do jakichś ostrych konfrontacji. Końcówka kampanii wyborczej była ostra, ale była wbrew naturalnemu zachowaniu prezydenta - wbrew temu, co pokazał przez 5 lat kadencji - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anna Sarzyńska z TVP. Gościem audycji był także Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wniosek o wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobro. "Absurdalne tezy"

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 23:02
- Tezy, które wygłaszacie w tym wniosku, są absurdalne w swojej treści - ocenił we wtorek prokurator krajowy Bogdan Święczkowski, zwracając się do autorów wniosku o wotum nieufności wobec szefa MS Zbigniewa Ziobro. Zdaniem posłów KO, państwo jest "głuche na afery ludzi związanych z władzą".
rozwiń zwiń