X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wypadek w Warszawie. Pociąg potrącił dwóch mężczyzn

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 19:55
Pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Rembertów doszło do potrącenia dwóch mężczyzn przez pociąg Kolei Mazowieckich - poinformował nadkom. Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że mężczyźni przeżyli i zostali odwiezieni do szpitali.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: The_Pixel/ Shutterstock

Jak przekazał PAP policjant, do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 17. Pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Rembertów pociąg Kolei Mazowieckich potrącił dwóch mężczyzn.

bieszczady_1200.jpg
Zwłoki w Bieszczadach. To dawny opozycjonista i działacz "Solidarności"?

- Obaj przeżyli i karetką zostali odwiezieni do szpitali - powiedział nadkom. Jarosław Florczak. Dodał, że trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji, mężczyźni prawdopodobnie przechodzili przez niestrzeżone przejście dla pieszych.

Opóźnienia na kolei

Jak z kolei poinformowała Szybka Kolej Miejska, występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników.

- Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 45 minut. Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury - spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji - podała SKM.

kad

Czytaj także

Awaria metra w Warszawie. Pasażerowie przez godzinę uwięzieni w tunelu między stacjami

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 12:01
W Warszawie doszło do awarii metra. Pociąg kolei podziemnej wraz z pasażerami przez ok. godzinę tkwił w tunelu między stacjami Centrum i Politechnika. W końcu skład udało się wycofać do stacji Politechnika, a pasażerowie bezpiecznie opuścili wagony.
rozwiń zwiń