X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Trzaskowski i sytuacje kryzysowe. Większość Polaków uważa, że prezydent Warszawy sobie nie radzi

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 10:47
Awarie Czajki, kryzys finansowy wywołany pandemią, problemy z kierowcami autobusów - to tylko część problemów z jakimi musi mierzyć się Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. Polacy ocenili jak polityk radzi sobie z sytuacjami kryzysowymi. 
Rafał Trzaskowski
Rafał TrzaskowskiFoto: shutterstock/Grabowski Foto

Badanie pracowni Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl wskazuje, że 32 proc. badanych "zdecydowanie pozytywnie" lub "raczej pozytywnie" ocenia umiejętności Rafała Trzaskowskiego w radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi. 

trzaskowski 1200 pap (5).jpg
Rafał Trzaskowski zapowiada start nowego projektu. Arkadiusz Jabłoński: on już przespał swoją szansę

Przeciwnego zdania było 41 proc. badanych ("zdecydowanie negatywnie" - 24 proc., "raczej negatywnie" - 17 proc.). 27 proc. uznało, że "trudno powiedzieć".

Krytyczną ocenę na temat dokonań Trzaskowskiego ma natomiast 76 proc. wyborców Zjednoczonej Prawicy, i 4 proc. wyborców Koalicji Obywatelskiej. 

Czytaj również:

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków N=1067 osób w dniach 25 – 28 września 2020 roku.

kad/wpolityce.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezes Wód Polskich: w Warszawie 45 razy dochodziło do nielegalnych zrzutów ścieków

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 19:52
- Niedawno dowiedzieliśmy się, że warszawskie MPWiK zrzuca ścieki komunalne niezgodnie z pozwoleniem wodnoprawnym i z przelewami burzowymi, w każdym momencie, gdy występują opady deszczu - powiedział w Polskim Radiu 24 Przemysław Daca, prezes Wód Polskich.
rozwiń zwiń