X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Media: rosyjskie siły z Górskiego Karabachu były wcześniej na Krymie i w Donbasie

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 13:13
Rosyjskie siły pokojowe mające zapewnić w Górskim Karabachu utrzymanie porozumienia o zaprzestaniu działań wojennych między Armenią i Azerbejdżanem, brały udział w zajęciu Krymu i w działaniach bojowych w Donbasie na Ukrainie - stwierdziły ukraińskie media.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: photo.ua/ Shutrterstock

Rosyjski portal Izwiestia, powołując się na ministerstwo obrony, przekazał we wtorek, że do Górskiego Karabachu wyleciało już 12 samolotów z rosyjskimi siłami pokojowymi na pokładzie. Ogółem w Górskim Karabachu rozmieszczonych ma być 1960 żołnierzy sił pokojowych z Rosji.

putin free shutt 1200 .jpg
Rosyjskie siły rozjemcze znajdą się w Górskim Karabachu. Putin: Armenia i Azerbejdżan wyraziły zgodę

Resort obrony przekazał, że podstawą rosyjskiego kontyngentu ma być 15. Samodzielna Brygada Zmechanizowana (Pokojowa) Centralnego Okręgu Wojskowego.

Doniesienia wolontariuszy serwisu

Ukraińskie media powołują się we wtorek na serwis InformNapalm przekazujący wiadomości m.in. o konflikcie ze wspieranymi przez Rosję separatystami w Donbasie. Wolontariusz InformNapalm Irakli Komachidze napisał na Facebooku, że 15. Samodzielna Brygada Zmechanizowana w okresie od grudnia 2005 do listopada 2008 r. była obecna w strefie tzw. gruzińsko-abchaskiego konfliktu. Według niego brała ona udział w rosyjskiej agresji przeciwko Gruzji w 2008 roku.

Jak kontynuował, od 2014 roku brygada brała udział w aneksji Krymu i następnie w działaniach bojowych w Donbasie. Dodał, że istnieje wiele dokumentów, które to potwierdzają.

Czytaj także: 

Inicjatywa InformNapalm powstała na Ukrainie w roku 2014 w odpowiedzi na rosyjską agresję na to państwo. Zgromadzeni w jej ramach wolontariusze zajmowali się wówczas publikacją dowodów na zaangażowanie Moskwy w działania tzw. rosyjskiej samoobrony na Krymie, a następnie informowali o wydarzeniach związanych z aneksją tego półwyspu przez Rosję.


mbl

Czytaj także

Górski Karabach poinformował o śmierci kolejnych 37 żołnierzy

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 21:41
Nieuznawane przez społeczność międzynarodową władze Górskiego Karabachu poinformowały w niedzielę o śmierci kolejnych 37 żołnierzy w walkach z Azerbejdżanem. Przekazały też, że od wznowienia walk w regionie 27 września zginęło 710 wojskowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Departament Stanu USA: od poniedziałku rozejm humanitarny w Górskim Karabachu

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2020 03:00
Od poniedziałku rano w Górskim Karabachu obowiązywać będzie humanitarny rozejm – ogłosił w niedzielę we wspólnym komunikacie z rządami Armenii oraz Azerbejdżanu Departament Stanu USA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konflikt o Górski Karabach. Prezydent Azerbejdżanu: Turcja weźmie udział w procesie pokojowym

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 02:34
- Odpowiedzialność za utrzymanie pokoju w regionie konfliktu o Górski Karabach weźmie na siebie także Turcja - oświadczył we wtorek nad ranem prezydent Azerbejdżanu Ilham Alijew. Podkreślił, że cieszy go "kapitulacja Armenii w konflikcie o Górski Karabach".
rozwiń zwiń