X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kolejny rok akcji "Pajacyk". PAH zbiera dziś pieniądze na niedożywione dzieci

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 04:58
Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna dzisiaj doroczną zbiórkę pieniędzy na rzecz niedożywionych dzieci. Chodzi o prowadzoną od 22 lat akcję "Pajacyk". Właściciele restauracji w całej Polsce, którzy biorą udział w zbiórce, przekażą 10 procent swojego dzisiejszego dochodu na rzecz potrzebujących.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Suzanne Tucker/Shutterstock

W tym roku do “Pajacyka” włączyło się w sumie 470 barów i restauracji w całej Polsce. Polska Akcja Humanitarna zachęca do zamawiania posiłków w tych właśnie miejscach.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
PAH ukraina paczki dla seniorów pandemia 1200.jpg
PAH wspiera dotkniętych przez pandemię na Ukrainie, Bliskim Wschodzie i w Afryce

Wsparcie restauratorów

Jak mówi Helena Krajewska z PAH, pomoże to nie tylko dzieciom, ale i samym restauracjom zmagającym się ze skutkami gospodarczymi pandemii. 

- Bardzo się cieszymy, że tak wielu restauratorów zdecydowało się wziąć udział w naszej akcji. Wiemy przecież, z jakimi problemami muszą się teraz mierzyć. Tym mocniej zachęcamy do zamawiania jedzenia od partnerów PAH, aby wesprzeć nie tylko nasze programy dożywiania, ale i polską gastronomię - dodaje.

Posłuchaj
00:16 10776584_1.mp3 Helena Krajewska z PAH o akcji "Pajacyk" (IAR)

 

Rozszerzona akcja

W tym roku akcja "Pajacyk" została dodatkowo rozszerzona ze względu na koronawirusa. Do tej pory bowiem z zebranych pieniędzy fundowano biednym dzieciom obiady w szkołach. Teraz Polska Akcja Humanitarna stara się dotrzeć do najmłodszych, którzy siedzą w domach.

Dodatkowo, część zebranych dzisiaj pieniędzy zostanie przeznaczona na dożywianie dzieci za granicą, w krajach w których działają misje PAH.

ms