X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Minister zdrowia podał liczbę nowych zakażeń. "Odwrócenie tendencji staje się faktem"

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 09:15
"Odwrócenie tendencji w przyroście zakażeń koronawirusem staje się faktem. Trend jest dodatni" - podkreślił we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak wskazał, wtorkowy wynik - przeszło 5 tys. nowych zakażeń - jest o ponad tysiąc większy niż tydzień temu.
Minister zdrowia Adam Niedzielski
Minister zdrowia Adam NiedzielskiFoto: Twitter/Kancelaria Premiera
szczepionka pap 1200.jpg
"Bardzo ważne dla normalnego działania systemu edukacji". Prof. Gut o szczepieniach nauczycieli

Szef MZ opublikował we wtorek na Twitterze wykres ilustrujący liczbę i dynamikę zakażeń koronawirusem. "Odwrócenie tendencji staje się faktem. Dzisiejszy wynik - 5178 nowych zakażeń - jest o ponad 1 tys. większy niż tydzień temu" - podkreślił.

Czytaj także:

Adam Niedzielski zwrócił uwagę, że trend dla tygodniowej stopy wzrostu zakażeń jest dodatni po raz pierwszy od połowy listopada, nie licząc, jak to ujął, "anomalii postświątecznej".

pg

Czytaj także

Minister zdrowia: nie chciałbym, żeby Krupówki stały się początkiem trzeciej fali pandemii w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 11:45
- Każdy z nas, kto widział zdjęcia, nagłówki czy filmiki chyba łapał się za głowę przestraszony tym, jakie mogą być konsekwencje. Nie chciałbym, żeby Krupówki były początkiem trzeciej fali pandemii w Polsce - powiedział minister zdrowia Adama Niedzielski podczas konferencji prasowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rząd może wprowadzić nowe obostrzenia, zamiast je luzować". Premier o lekceważeniu zasad

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 16:09
Rząd nie planuje skracania dwutygodniowego okresu poluzowania obostrzeń epidemicznych. Taką deklarację złożył premier Mateusz Morawiecki. Podczas briefingu w Gdańsku szef rządu apelował o rozsądne zachowanie i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.
rozwiń zwiń