X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wsparcie dla gastronomii w pandemii. Rzecznik rządu podał, ile firm otrzymało pomoc z PFR 2.0

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 15:13
Ponad 15 tys. firm z branży gastronomicznej otrzymało w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 wsparcie na kwotę przekraczającą w sumie 2 mld 200 mln zł. To ponad 107 tys. osób, do których trafi pomoc - powiedział podczas poniedziałkowego briefingu rzecznik rządu Piotr Müller.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Ralf Liebhold/shutterstock

Piotr Müller podał, że jeśli chodzi o branżę hotelarską to wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 otrzymało prawie 5 tys. podmiotów. Zdaniem rzecznika rządu to "prawie pół miliarda złotych i ponad 56 tys. osób, które otrzymało dzięki temu wsparcie".

firma 1200(1).jpg
Pomoc dla młodych firm zmuszonych do zamknięcia działalności. Rzecznik MŚP o nowej ofercie

- Oprócz tego mówimy o tarczach branżowych, które na bieżąco są wypłacane, o świadczeniu postojowym, o świadczeniach związanych ze zwolnieniem ze składek ZUS - powiedział i przypomniał, że "te tarcze cały czas funkcjonują" i są z nich wypłacane środki.

- Łącznie na wsparcie ze wszystkich tarcz finansowych, antykryzysowych przeznaczyliśmy prawie 189 mld zł. Ta pomoc będzie kontynuowana w najbliższych tygodniach - zapowiedział rzecznik rządu.

fc

Czytaj także

"Nie chcemy popełnić błędów innych krajów". Rzecznik rządu o otwarciu gastronomii i branży fitness

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021 13:45
- Niestety nie możemy w tej chwili podjąć decyzji o tym, żeby otworzyć restauracje czy branżę fitness; nie chcemy popełnić błędów innych krajów, gdzie zbyt szerokie otwarcie gospodarki doprowadziło do rekordowego przyrostu zakażeń koronawirusem - mówił w środę rzecznik rządu Piotr Müller.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polepszenie sytuacji polskich rodzin i pracowników". Rzecznik rządu o celach Nowego Polskiego Ładu

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 09:02
- Nowy Polski Ład to szansa na skok cywilizacyjny. Do tego potrzebny jest spokój polityczny i jedność, niesnaski, które pojawiają się w obozie Zjednoczonej Prawicy powinny się zakończyć - mówił w piątek rzecznik rządu Piotr Müller.
rozwiń zwiń