Kompletnie pijany mężczyzna uciekał przed policją
3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli pod Lęborkiem.
2011-10-10, 11:05
Posłuchaj
W czasie pościgu mężczyzna rozbił swój samochód, który stanął w płomieniach. Kierowcę uratowali policjanci drogówki. Do zdarzenia doszło przed 9.00.
Zobacz galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>
Kierowca, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość nie zatrzymał się do kontroli. W trakcie pościgu stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w bramę posesji. Samochód się zapalił, kierowcę wyciągnęli policjanci. Okazało się, że jest on pijany.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał za kierowanie autem pod wpływem alkoholu, ucieczkę przed policjantami i spowodowanie kolizji drogowej. Poniesie również koszty akcji strażaków oraz naprawy zniszczeń na prywatnej posesji.
IAR, sm
REKLAMA