W Pacanowie kozy kują...II Zjazd Postaci Bajkowych
W Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie trwa w niedzielę II Zjazd Postaci Bajkowych. Na tę okazję królestwo Koziołka Matołka przygotowało dla dzieci wiele zabaw i konkursów.
2011-10-16, 15:56
Posłuchaj
Karolina Kępczyk, dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, czeka mnóstwo atrakcji
Dodaj do playlisty
Można będzie zobaczyć postaci ze znanych bajek, m.in. Śpiącą Królewnę, Królewnę Śnieżkę i Krasnoludki, Smerfy, czy Dobrą Wróżkę - poinformowała Radio Kielce Karolina Kępczyk, dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
Dzieci, które ubiorą się w bajkowe kostiumy, dostaną specjalne nagrody od Koziołka Matołka i jego przyjaciół. Podczas II Zjazdu Postaci Bajkowych najmłodsi będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, m.in. modelarskich, czy jubilerskich. Najmłodsi będą również mogły obejrzeć interaktywny spektakl "Smerfy".
gs
REKLAMA
REKLAMA